Iskra Sikorowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Czarni Wierzchosławice - Cukrownik Tuczno
Kujawiak Sukowy - Kolorowi Krusza Zamkowa
Grom Ostowo - Tarant Wójcin
Unia Leszcze - Fregata Polanowice
Iskra Sikorowo - Noteć Inowrocław
Kujawy Markowice - Orłowianka Orłowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Fregata Polanowice 5:0 Grom Ostowo
Kolorowi Krusza Zamkowa 3:5 Kujawy Markowice
Orłowianka Orłowo 7:3 Czarni Wierzchosławice
Cukrownik Tuczno 3:1 Iskra Sikorowo
Noteć Inowrocław 4:2 Unia Leszcze
Tarant Wójcin 3:1 Kujawiak Sukowy

Najnowsza galeria

Iskra-Tarant
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparing z Arkadią jaksice 14.04.203r
Ładowanie...

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2018-11-03 Iskra Sikorowo Noteć Inowrocław 14:00
11  Kujawy Markowice Orłowianka Orłowo 17:00
11  Unia Leszcze Fregata Polanowice 17:00
11  Grom Ostowo Tarant Wójcin 17:00
11  Kujawiak Sukowy Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
11  Czarni Wierzchosławice Cukrownik Tuczno 17:00
10  Tarant Wójcin 3:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
10  Noteć Inowrocław 4:2 Unia Leszcze zobacz ›
10  Cukrownik Tuczno 3:1 Iskra Sikorowo relacja ›
10  Orłowianka Orłowo 7:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
10  Kolorowi Krusza Zamkowa 3:5 Kujawy Markowice zobacz ›
10  Fregata Polanowice 5:0 Grom Ostowo zobacz ›
2018-10-21 Grom Ostowo 3:6 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-10-20 Czarni Wierzchosławice 4:7 Kujawy Markowice zobacz ›
2018-10-20 Unia Leszcze 3:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2018-10-20 Kujawiak Sukowy 1:3 Fregata Polanowice zobacz ›
2018-10-20 Tarant Wójcin 5:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-10-20 Iskra Sikorowo 1:4 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2018-10-14 Fregata Polanowice 4:2 Tarant Wójcin zobacz ›
2018-10-14 Cukrownik Tuczno 6:2 Grom Ostowo zobacz ›
2018-10-13 Orłowianka Orłowo 2:4 Unia Leszcze zobacz ›
2018-10-13 Kujawy Markowice 6:0 Iskra Sikorowo relacja ›
2018-10-13 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2018-10-13 Noteć Inowrocław 3:0 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2018-10-06 Unia Leszcze 4:2 Kujawy Markowice zobacz ›
2018-10-06 Grom Ostowo 3:2 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2018-10-06 Kujawiak Sukowy 3:2 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2018-10-06 Tarant Wójcin 0:6 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-10-06 Fregata Polanowice 5:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-10-06 Iskra Sikorowo 4:0 Czarni Wierzchosławice relacja ›
Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Iskra Sikorowo relacja ›
Czarni Wierzchosławice 0:0 Unia Leszcze zobacz ›
Orłowianka Orłowo 3:0 Kujawiak Sukowy zobacz ›
Cukrownik Tuczno 5:4 Tarant Wójcin zobacz ›
Noteć Inowrocław 4:0 Fregata Polanowice zobacz ›
Kujawy Markowice 9:2 Grom Ostowo zobacz ›
Grom Ostowo 4:2 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
Tarant Wójcin 5:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
Unia Leszcze 6:2 Iskra Sikorowo relacja ›
Fregata Polanowice 3:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
Noteć Inowrocław 9:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
Kujawiak Sukowy 3:4 Kujawy Markowice zobacz ›
2018-09-15 Orłowianka Orłowo 0:2 Fregata Polanowice zobacz ›
2018-09-15 Kujawy Markowice 6:4 Tarant Wójcin zobacz ›
2018-09-15 Czarni Wierzchosławice 4:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2018-09-15 Iskra Sikorowo 1:3 Grom Ostowo relacja ›
2018-09-15 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0 Unia Leszcze zobacz ›
2018-09-15 Cukrownik Tuczno 0:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-09-09 Grom Ostowo 2:4 Unia Leszcze zobacz ›
2018-09-09 Kujawiak Sukowy 0:2 Iskra Sikorowo relacja ›
2018-09-09 Tarant Wójcin 7:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2018-09-08 Noteć Inowrocław 2:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2018-09-08 Cukrownik Tuczno 2:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
Fregata Polanowice 4:2 Kujawy Markowice zobacz ›
2018-09-01 Orłowianka Orłowo 3:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2018-09-01 Czarni Wierzchosławice 0:5 Fregata Polanowice zobacz ›
2018-09-01 Iskra Sikorowo 3:3 Tarant Wójcin relacja ›
2018-09-01 Unia Leszcze 2:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2018-09-01 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:2 Grom Ostowo zobacz ›
2018-09-01 Kujawy Markowice 0:2 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-08-25 Tarant Wójcin 1:5 Unia Leszcze zobacz ›
2018-08-25 Fregata Polanowice 3:0 Iskra Sikorowo relacja ›
2018-08-25 Orłowianka Orłowo 1:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-08-25 Noteć Inowrocław 11:0 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2018-08-25 Cukrownik Tuczno 3:3 Kujawy Markowice zobacz ›
2018-08-25 Kujawiak Sukowy 4:3 Grom Ostowo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Iskra Sikorowo Promień Szczepanowo 17:00
2018-08-12 Olimpia Dąbrowa Iskra Sikorowo 12:00
2018-08-04 Iskra Sikorowo LZS Kościelec 17:00

Zegar

Reklama

Kontakt

Andrzej Zwoliński
 

tel. 723-511-944

E-mail 

krz-zwo@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoOrłowianka Orłowo
Iskra Sikorowo 1:4 Orłowianka Orłowo
2018-10-20, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 153
ogółem: 291 796

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny